Тренди 2017, які допоможуть девелоперу бути попереду конкурентів

    The Urban Land Institute щороку готують звіт про нові світові тренди 2017 року. Мова йде про  найактуальніші тенденції ринку нерухомості, які суттєво впливають на продаж нерухомості в поточному році. Деякі з цих тенденцій формуються поступово і стануть більш актуальними в наступні роки. Інші ж є відносно новими для ринку нерухомості. Розуміння цих тенденцій гарантує, що ви будете випереджати конкурентів, незалежно від вашої ролі в індустрії нерухомості.
    Нішеві ринки і нішеві райони Все частіше покупці схиляються до районів, де вони одночасно зможуть жити, працювати і відпочивати, таким чином мінімізувати час, витрачений на громадський транспорт або автомобільні пробки. Особлива увага приділяється районам, розташованим поблизу міських транзитних вузлів – станції поїзда, метро, зручна транспортна розв’язка. В районах, що підтримують цю тенденцію спостерігається значне зростання населення.

2_-_Resilient_Linkages_-_Boards_1Проект учасника конкурсу «Living with Water», Бостон

   Дефіцит робочої сили збільшить витрати на будівництво Зараз в галузі будівництва залучено набагато менше кваліфікованих робітників, ніж десять років тому. На це впливає ряд економічних причин і соціальних змін, які привели до зменшення кількості кваліфікованих робітників на ринку праці. Отже, витрати на робочу силу стрімко ростуть. Сьогодні все ж таки люди йдуть на будівельні роботи, щоб задовольнити високий попит, але, нажаль, не мають належної кваліфікації.

   Багатофункціональні локації Все більша кількість офісів схиляються до відкритих офісних планувань або дизайну, які мають модульні функції. Це зручно, оскільки можна трансформувати в разі зростання бізнесу. Такі простори принципово відрізняються від традиційних офісних приміщень, кабінетного планування. Локації з відкритим плануванням  можуть використовуватися для різних функцій в рамках одного бізнесу, або ж кілька компаній можуть ділити простір.

gensler-sullivan-ctr-01Офісне приміщення, Чікаго

    Mixed use об’єкти з магазинами, приватними і громадськими просторами Сучасні архітектори, проектанти, урбаністи створюють міські простори, які здатні одночасно задовольнити різноманітні потреби мешканців. Проекти, крім житла, пропонують надсучасну інфраструктуру – басейни, ресторани, спортивні клуби, поштові відділення та магазини. Такий підхід підвищує ринкову вартість майна, а жителі таких об’єктів за статистикою рідше перепродують квартири.

4Проект житлового комплексу, Київ

    Бачимо, що ці тренди достатньо актуальні для нашого українського ринку нерухомості. Знаймо їх і, як кажуть експерти, будемо попереду!

За матеріалами Investgazeta